Organisatie

De Korean Friendship Association is een wereldwijde organisatie met meer dan 17.000 leden verspreid over de hele wereld. Elk land heeft een eigen Officiële Delegatie die alle activiteiten en leden van de KFA in dat land aanstuurt en heeft dus een grote verantwoordelijkheid.

Hieronder een lijst van alle Officiele Delegaties op 20-06-2022

Alejandro Cao de Benos

KFA President

korea@korea-dpr.com

Mana Sapmak

KFA Intel Org Sec

intelorgsec@korea-dpr.com

Carlos Luna

KFA Intel Com Sec

intelcomsec@korea-dpr.com

Conrado Conci

KFA Argentinië 

argentina@korea-dpr.com

Mr. Jake G

KFA Australië 

australia@korea-dpr.com

Grevi Villegas

KFA Bolivia

bolivia@korea-dpr.com

Emmanuel Tejerina

KFA Brazilië 

brazil@korea-dpr.com

Krasimir Nikolov

KFA Bulgarije 

bulgaria@korea-dpr.com

Ly Kimlong

KFA Cambodja

cambodia@korea-dpr.com

Trevor Spenser

KFA Canada

canada@korea-dpr.com

Manuel Arismendi P

KFA Chili

chile@korea-dpr.com

Daniel Hernandez

KFA Colombia 

colombia@korea-dpr.com

Michael Kuppe

KFA Duitsland

germany@korea-dpr.com

Nobel K. Adonu

KFA Ghana

ghana@korea-dpr.com

Periklis K

KFA Griekenland

greece@korea-dpr.com

Prateek Mathur

KFA Indië 

india@korea-dpr.com

Jean-Claude Martini

KFA Italië 

italia@korea-dpr.com

Mohamed Ammar Khan

KFA Kenia

kenya@korea-dpr.com

Omar Urbina

KFA Mexico

mexico@korea-dpr.com

Bhupendra Bishwokarma

KFA Nepal

nepal@korea-dpr.com

Marcel Van Stralen

KFA Nederland

netherlands@korea-dpr.com

Sondre Andre Kvale 

KFA Noorwegen

norway@korea-dpr.com

Mr. Che

KFA Palestina 

palestine@korea-dpr.com

Juan Ibañez 

KFA ParagParaguay 

paraguay@korea-dpr.com

Álvaro Ruz

KFA Polen

poland@korea-dpr.com

R Carvalho

KFA Portugal

portugal@korea-dpr.com

Luka Nićiforović

KFA Servië 

serbia@korea-dpr.com

Airul qaiz

KFA Singapore

singapore@korea-dpr.com

Mikel Vivanko

KFA Spanje

spain@korea-dpr.com

Johan Berg

KFA Zweden

sweden@korea-dpr.com

Martin Lotscher

KFA Zwitserland

swisskfa@gmail.com

Can U. İnanç

KFA Turkije 

Turkey@korea-dpr.com

Kwanisai Mafa

KFA Zimbabwe

 

zimbabwe@korea-dpr.com

Dermot Caradoc Hudson

KFA Engeland

uk@korea-dpr.com

Tom S

KFA Amerika

info@kfausa.org